KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487500
nr 1248 7500
Oidentifierad konstnär. "Haremskvinde". Signerad. Olja på duk, 67x50 cm
Kondition: lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:18:11
1.300 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr